Microsoft StaffHub

By | 22 Ağustos 2017

Merhabalar;

Artık gün geçmesin ki Microsoft Office 365 platformuna yeni bir uygulama eklemesin. İşte bunlardan biri de Office 365 platformuna yeni eklenen ve müthiş özelliklere sahip olan Microsoft StaffHub…

Bu yazımızda Microsoft StaffHub uyglamasını inceliyor olacağız. StaffHub ‘ın daha iyi anlaşılabilmesi için, yazımıza başlamadan önce aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Tüm dünyada satış mağazaları, otel, restoran, üretim ve diğer hizmet sektörlerinin ön saflarında çalışarak müşterilere hizmet veren personel sayısının milyonlar civarında olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu şekilde çalışan kişilerin, genellikle bağlı blundukları bir ofisleri ve kendilerine ait bir masa veya bilgisayarları bulunmamaktadır. Bu da iş günü içerisinde, gereken önemli bilgilere erişimlerini zorlaştırmaktadır.

Bu kişiler, çoğu zaman kâğıt üzerinde  hazırlanan zaman çizelgeleri, duvar panoları, vardiyaları planlamak için yapılan yoğun telefon ve yazılı mesaj trafikleri gibi manüel araçlar kullanmak zorunda kalırlar. Microsoft StaffHub artık bu süreçleri dijitalleştirmenizi ve vardiyalı ve masası olamayan çalışanlarınız için de dijital kaynaklara erişimi sağlamaktadır.

staffhub screen 1

Microsoft StaffHub, yöneticilerin, takım için vardiya programlarını oluşturmalarını, güncellemelerini ve yönetmelerini kolaylaştırır ve yoğun bir süreci en basite indirger.


Çalışanlar, vardiya bilgilerini Microsoft StaffHub mobil uygulamasından kolayca değiştirebilme yeteneği de dahil olmak üzere, tüm vardiya bilgilerine erişebilir. Artık bülten tahtasına bakma ihtiyacına gerek duymazsınız.
staffhub screen 2
Yöneticiler, Microsoft StaffHub ile politika belgeleri, haber bültenleri veya videolar gibi önemli bilgileri, hızlı bir şekilde ekiplerine dağıtabilirler.
Microsoft StaffHub, K1, E1, E3 veya E5 planına sahipOffice 365 müşterileri için kullanıma sunuldu. StuffHub ile çalışabilmek için ekip yöneticileri, staffhub.ms adresinde oturum açabilir ve çalışanlar bu uygulamayı tüm cihazlarından çalıştırabilir.

 

Teşekkürler

Cüneyt E. ORHUN

Senior Microsoft Solutions Consultant

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Iconic One Theme | Powered by Wordpress
%d blogcu bunu beğendi: